Зустріч в родинному колі з Почесним жителем міста Яготина В.С.Ізотовим

Дата: 21.07.2017 22:36

21.07.2017 року міський голова Н.М. Дзюба  відвідала  почесного громадянина міста Яготина - Ізотова Віктора Степановича та привітала його з днем народження, яке він відсвяткував  06 травня (93 роки). Віктор Степанович проживає у м.Києві, а на літній період приїжджає в с.Черкасівку Яготинського району Київської області, де проводить свій вільний час та відпочинок. Разом із міським головою іменника відвідав та привітав І.П.Левченко, депутат Яготинської міської ради VI скликання, який в ті роки тривалий час співпрацював із ним. Віктор Степанович брав участь у Великій Вітчизняній війні, пішов на фронт і закінчив війну  дійшовши до Берліна. Війна залишила глибокий слід у його житті. В період післявоєнної відбудови розпочався процес відбудови промисловості і економіки. Більше 50 років свого життя, Віктор Степанович працював начальником управління Держплану при Кабінеті Міністрів України. Своєю працею вніс значний внесок у розвиток планування будівництва та газифікації України  і нашого району. Завдяки йому, в ті роки,  в м.Яготині розпочалося будівництво лікарні, асфальтового заводу та багато інших є його заслуг. Рішенням міськвиконкому міської ради м.Яготина від 14.09.1993 року, Віктору Степановичу присвоєно  звання  Почесний громадянин міста Яготина. Наталія Миколаївна подякувала йому за значний вклад у розвиток нашого міста, вручила коровай та подарунок і побажала міцного здоров’я на довгі роки,всіляких гараздів, щастя та добробуту.