День міста

Дата: 15.09.2018 22:44

Цього вересневого дня Яготин продовжує святкувати свою 466-ту річницю Дня народження та 61-ту річницю надання Яготину статусу міста і наш рідний край виглядає святковим.

В центрі йшла торгівля, задоволені дітлахи розважались на атракціонах. Грала музика і все налаштовувало на позитивний настрій. На стадіоні «Колос» розпочалось святкування за підтримки міської ради під патронатом міського голови Наталії Миколаївни Дзюби.

Сьогодні, 15 вересня для містян та гостей нашого чудового міста – виступи Заслуженого артиста України Павла Дворського та його синів, дитячих та аматорських колективів міста Яготина, українського гурту «AVIATOR» та гурту «Дежавю» Яготинського районного будинку культури.

Як пройшло святкування читайте найближчого часу на офіційній сторінці Яготинської міської ради.