З Днем меліоратора!

Дата: 03.06.2017 22:52

Фото без описуЩорічно в першу неділю червня відзначається День меліоратора в Україні - професійне свято працівників землі - людей, завдяки праці яких здійснюється кардинальне облагороджування і відродження українських земель.

Ваша професія, шановні меліоратори, є важливою. Саме ви відповідаєте за стан грунту і займаєтесь пошуком методів, що сприяють поліпшенню родючості землі. Ви, як дбайливі батьки, з увагою і турботою доглядаєте за землею, визначаєте параметри, які найбільш корисно впливають на неї. Виконуючи цю нелегку працю, ви значно полегшує роботу фермерам, допомагаючи піднімати на високий рівень сільське господарство.

Дозвольте від щирого серця привітати вас з професійним святом - Днем меліоратора - і побажати вам, щоб ваша робота завжди винагороджувалася хорошим урожаєм і матеріальним достатком, погода сприяла трудовим успіхам, а держава цінувала і шанувала вас! Нехай ваша праця відгукнеться народженням нового зеленого життя та вдячністю нащадків!

Яготинський міський голова      Наталія Дзюба