Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

Дата: 21.07.2017 22:57

21.07.2017року в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Яготинської міської ради, яку провів голова адміністративної комісії, перший заступник міського голови - С.О.Овчаренко.  На розгляд адміністративної комісії надійшли протокол про адміністративні правопорушення, які складені  Яготинським ВП Переяслав-Хмельницьким ВП ГУ НП у Київській області та Яготинським ЛВ УМГ ПАТ «Укртрансгаз» відносно громадян м.Яготина, які вчинили адміністративні правопорушення за ст.152 та 138 КУпАП. Громадян м.Яготина притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.