Дата: від до Скинути

Про пропозиції щодо удосконалення маршрутної мережі міських автобусних маршрутів загального користування

Для забезпечення покращення маршрутної мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Яготин, що курсують щоденно у звичайному режимі вулицями міста та забезпечують підвезення громадян до пункту призначення, Яготинська міська рада має намір внести зміни до діючого графіка руху, у зв’язку з численними зверненнями жителів міста.

17:02 12.10.2021

Про нанесення дорожньої розмітки

Для покращення безпеки дорожнього руху, підрядна організація ТОВ «СПЕЦКОМПЛЕКТПОСТАЧ» проводить роботи щодо нанесення дорожньої розмітки 1.1 (вузька суцільна лінія), яка поділяє транспортні потоки протилежних напрямків, на автомобільній дорозі загального користування Т-25-41 Новий Биків-Згурівка-Яготин, що співпадає з вулицею Незалежності в місті Яготин.

17:00 12.10.2021

Інформаційно-консультативна робота серед населення міста та суб’єктів господарювання щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях

З метою ліквідації стихійної торгівлі на вулицях м. Яготина працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради 12.10.2021 проводилася інформаційна, консультативна робота серед населення та суб’єктів господарювання в частині роз’яснення вимог нормативно-правових актів України щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях та дотримання встановлених вимог реалізації продукції на території міста.

16:53 12.10.2021

Контроль за недопущення «стихійної» торгівлі по вул. Вокзальна в м. Яготині

З метою попередження та недопущення фактів стихійної торгівлі на території міста Яготина, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради 12.10.2021 проведено об’їзд щодо вжиття заходів з ліквідації осередків «стихійної» торгівлі в районі залізничного вокзалу «ст. Яготин» поруч з торгівельним майданчиком по вул. Вокзальна.

16:47 12.10.2021

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ДІАЛОЗІ З ПИТАНЬ ЗАПУСКУ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ!

12 жовтня 2021 року проведо нараду під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка та голови Асоціації малих міст України Павла Козирєва про хід функціонування ринку земель в Україні.

16:20 12.10.2021

За підробку COVID-сертифікатів – кримінальна відповідальність

Про відповідальність за продаж та користування підробленими документами про вакцинацію повідомив начальник Бориспільського районного управління поліції Тарас Кравчук та наголосив, що на сьогодні можливість перевіряти дійсність COVID-сертифікатів є у співробітників поліції та у співробітників прикордонної служби при перетині кордону.

12:01 12.10.2021

КИЇВСЬКА ОДА ГОТОВА РОЗГЛЯНУТИ ПИТАННЯ ОБЛАСНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАД ДЛЯ СТАБІЛЬНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Київська облдержадміністрація готова розглянути питання обласної підтримки громад задля забезпечення стабільного проходження нового опалювального сезону. З цією метою вже розпочали розробляти спеціальну програму.

11:57 12.10.2021

COVID-19 ДІАГНОСТУВАЛИ В 512 ЖИТЕЛІВ КИЇВЩИНИ

Захворювання на коронавірус виявили в 512 жителів Київщини. Серед них – 53 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 11 жовтня.

11:49 12.10.2021

У КИЄВІ РОЗПОЧАВСЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ САМІТ УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ЗА УЧАСТЮ ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ТА КЕРІВНИЦТВА ЄС

Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Шарль Мішель і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн розпочали засідання 23-го Саміту Україна – ЄС, який відбувається в Києві.

11:47 12.10.2021

Стихійна торгівля стає потенційно небезпечною для споживачів

На вулицях, площах, у дворах,  скверах, поблизу автомобільних доріг та інших невстановлених місцях міста Яготина та населених пунктів Яготинської громади,  як і в інших населених пунктах України, розгорнулася ціла мережа несанкціонованого збуту городини, м’ясних і молочних продуктів, риби тощо.

18:32 11.10.2021