Ліквідація загорання торфовища в с. Черняхівка

11 жовтня на відкритій території, в межах села Черняхівка, в адміністративних межах Яготинської міської територіальної громади, Бориспільського району сталося загорання сухої трави та очерету. Через сильний поривчастий вітер, пожежа поширилася на поклади торфу площею 0,7 га.

16:03 11.10.2021

Екскурсія в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності»

11 жовтня 2021 року Бориспільським районним управлінням спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» проведено екскурсію вихованцям ЗДО             № 3 «РОМАШКА» в 28-ДПРЧ м. Яготин

14:33 11.10.2021

УКРАЇНЦІ, ЩЕПЛЕНІ ЗА ЗМІШАНОЮ СХЕМОЮ, МОЖУТЬ ЗГЕНЕРУВАТИ COVID-СЕРТИФІКАТ У ДІЇ

Усі українці, щеплені від COVID-19, на підтвердження цього можуть згенерувати цифровий COVID-сертифікат. Це також стосується і людей, які вакцинувались за змішаною схемою, що дозволена в Україні. Наприклад, одна доза вакцини була Moderna, інша – Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Також дозволено комбінувати вакцини AstraZeneca на першу дозу та будь-яку мРНК-вакцину (Comirnaty/Pfizer-BioNTech або Moderna) на другу.

12:50 11.10.2021

Щотижнева апаратна нарада

11 жовтня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулася апаратна нарада з начальниками комунальних підприємств Яготинської міської ради.

12:00 11.10.2021

Заходи до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — пам'ятний день в Україні. З метою вшанування військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України, у Лемешівській школі проведено тематичні заходи.

15:03 10.10.2021

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЗЕЇ «БИТВА ЗА КИЇВ У 1943 РОЦІ» ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

8 жовтня на території Національного музею «Битва за Київ у 1943 році», що в селі Нові Петрівці, відбувся обласний урочистий захід з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня українського Козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці участь у яких взяли учасники АТО від Яготинської міської територіальної громади.

14:45 10.10.2021