Яготинський район, Київська область

Роботи по благоустрою міста

Дата створення: 17:19 09.04.2019

9 квітня працівники комунального підприємства Яготинської міської ради Комунальник» продовжили роботи по фарбуванню лавок та об’єктів благоустрою на Алеї Слави в м.Яготині. Шар фарби виконує захисні функції та продовжує термін служби конструкцій.

Весняне оновлення дорожньої розмітки

Дата створення: 17:04 09.04.2019

8 квітня працівники комунального підприємства Яготинської міської ради "Комунальник" розпочали роботи по нанесенню дорожньої розмітки для пішохідних переходів по вулицях комунальної власності, зокрема: провул. Довженка та вул. Каштанова Алея.

Субсидії у травні автоматично перепризначать трьом мільйонам сімей

Дата створення: 12:37 09.04.2019

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.

Україна прийняла стратегічний документ для боротьби з підробленими ліками

Дата створення: 12:36 09.04.2019

3 квітня, Кабінет Міністрів України ухвалив Концепцію реалізації державної політики з запобігання фальсифікації лікарських засобів. Це означає, що поступово на всіх упаковках рецептурних ліків з’явиться спеціальне маркування, яке буде гарантією оригінальності ліків. Така практика боротьби з фальсифікатом вже довела свою ефективність у розвинених країнах світу.

Медичну допомогу отримають всі: пацієнти з деклараціями і без

Дата створення: 12:33 09.04.2019

З квітня всі заклади, де працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри та які мають контракт з НСЗУ, перейдуть на більш ефективну модель фінансування за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”. Відповідну постанову Уряд ухвалив на засіданні 3 квітня 2019 року.

Щотижнева оперативна нарада

Дата створення: 12:07 08.04.2019

08 квітня під головуванням виконувача обов’язків міського голови Сергія Олександровича Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

Участь у розширеній нараді при голові Яготинської районної державної адміністрації

Дата створення: 12:05 08.04.2019

08 квітня виконувач обов'язків міського голови С.О. Овчаренко взяв участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

День працівників військових комісаріатів!

Дата створення: 09:22 08.04.2019

Шановні працівники військових комісаріатів, прийміть найщиріші вітання напередодні вашого професійного свята!

Концерт гурту "Лісапетний батальйон"

Дата створення: 16:36 05.04.2019

Проведені роботи по благоустрою

Дата створення: 16:30 05.04.2019

Враховуючи сприятливі погодні умови, працівники комунального підприємства Яготинської міської ради Комунальник» розпочали роботи по фарбуванню лавок та об’єктів благоустрою на Калиновій Алеї.