Яготинський район, Київська область

В Україні вивчать закордонний досвід щодо спрощеного та одночасного отримання адмінпослуг при народженні дитини

Дата створення: 16:43 28.01.2019

На розширеному засіданні робочої групи з вироблення єдиних підходів до розвитку адміністративних послуг у регіонах, яке проводив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, було прийнято протокольне доручення Мін’юсту разом з Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, МВС, ДМС вивчити кращий іноземний досвід та надати пропозиції до законопроекту №6150 щодо державної реєстрації актів цивільного стану та інших законодавчих актів. Пропозиція полягає в тому, щоб одночасно з державною реєстрацією народження дитини батьки могли звернутися за отриманням ще 8 суміжних послуг, пов’язаних з новонародженим.

Набув чинності новий Порядок проведення ДПА: що змінилося у державній підсумковій атестації цього року

Дата створення: 16:38 28.01.2019

На 2019 рік МОН розширило можливості учнів під час проходження державної підсумкової атестації. Це, насамперед, стосується зарахування сертифікатів міжнародних мовних іспитів, проходження атестації тими, хто перебуває в СІЗО, та перескладання ДПА учнями коледжів і технікумів. Новий Порядок проведення державної підсумкової атестації був затверджений наказом МОН та набув чинності 25 січня 2019 року.

До закінчення реєстрації на пробне ЗНО залишилося менше тижня - подати заявку можна до 31 січня включно

Дата створення: 16:32 28.01.2019

Усі охочі скласти пробне ЗНО можуть подати заявку на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти - до завершення реєстрації учасників залишився майже тиждень.

Від монетизації субсидій виграють всі, – Павло Розенко

Дата створення: 16:28 28.01.2019

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що монетизація субсидій буде вигідна і споживачам, і надавачам послуг. Про це він сказав в ефірі «Українського радіо».

Інформація про надання адміністративних послуг

Дата створення: 15:09 28.01.2019

Працівниками відділу реєстраційних повноважень та ведення реєстру територіальної громади Яготинської міської ради з 21 січня по 25 січня 2019 року було надано 128 адміністративних послуг, з них безоплатно 89.

КП "Яготинське ВУ ВКГ" інформує

Дата створення: 14:29 28.01.2019

Звіт про роботу комунального підприємства "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" з 18 січня по 24 січня 2019 року.

Щотижнева оперативна нарада

Дата створення: 12:18 28.01.2019

28 січня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

Участь у розширеній нараді при голові Яготинської районної державної адміністрації

Дата створення: 11:34 28.01.2019

28 січня міський голова Н.М. Дзюба взяла участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С.Шмигановському.

Яготинська громада вітає голову виконкому Яготинської міської ради 1978 – 1988 років Юрія Івановича Хорунжого з 80-річним ювілеєм!

Дата створення: 11:29 26.01.2019

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілейного дня народження і слова подяки за плідну працю. У Вашій особі Україна має відданого та люблячого сина, життя якого присвячене служінню рідному краю та його народу.

Звіт Яготинського міського голови за 2018 рік /частина 2/

Дата створення: 17:40 25.01.2019

Шановні яготинці! Завершився ще один рік нашої спільної праці, перегорнуто ще одну сторінку історії Яготина, історії, яку ми творимо з вами разом. Сьогодні я звітуюся перед вами вже восьмий раз поспіль.