Яготинський район, Київська область

Завдячуючи меценату міста

Дата створення: 17:44 04.04.2019

На головній спортивній арені міста – стадіоні «Колос» – продовжують висаджувати вічнозелені рослини. Долучилися до справи директор В.В. Сапронайтіс та працівники стадіону.

У Яготині з’явиться новий мікрорайон – «Східна ІІ»

Дата створення: 17:37 04.04.2019

4 квітня у залі засідань відбулось засідання позачергової 48 сесії Яготинської міської ради VII скликання, під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Засідання позачергової сорок восьмої сесії Яготинської міської ради

Дата створення: 17:33 04.04.2019

4 квітня у сесійній залі міської ради відбулось засідання позачергової сорок восьмої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

До уваги громадян !

Дата створення: 16:34 03.04.2019

Шановні жителі міста! Звертаємо вашу увагу, що відбувся порив магістрального водопроводу по провулку Корчагіна. На даний час спеціалізованими працівниками комунального підприємства проводяться ремонтні роботи. Водопостачання буде відновлено до 05 квітня 2019 року.

Робоча зустріч щодо паркової зони

Дата створення: 16:33 03.04.2019

03 квітня в приміщенні Яготинської міської ради відбулася робоча зустріч міського голови Н.М. Дзюби, керівника комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» А.В. Стріхи та лісничого Помоклівського лісництва.

Працівники стадіону «Колос» розпочали роботи по підживленню трави

Дата створення: 12:00 03.04.2019

Спортивний газон – це газон спеціального призначення, який є невід’ємним елементом стадіону та характеризується щільним дерновим покривом. Але постійна стрижка трави сильно виснажує запаси корисних речовин в ґрунті. Тому кожен рік на початку сезону газон необхідно підживлювати, а саме весною чи на початку літа азотним, фосфорним та калійним добривом. При цьому необхідно дбати про правильне співвідношення N:P:K, яке повинно становити 2:1:1,5, а частота внесення добрив залежить від способу використання газону.

На Київщині стартував «сезон тиші» з метою збереження популяції диких тварин

Дата створення: 17:39 02.04.2019

У період з 1 квітня по 15 червня у лісах та на об’єктах благоустрою Київської області заборонено будь-які заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

З 1 квітня розпочато процес отримання заяв на виплату допомоги на дітей у багатодітних сім'ях

Дата створення: 17:33 02.04.2019

Із 1 квітня 2019 року Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

До уваги жителів та гостей міста!

Дата створення: 17:32 02.04.2019

4 квітня 2019 року о 14.00 заступник керівника Бориспільської місцевої прокуратури Любомир Васильович Головко проведе особистий прийом громадян у приміщенні Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури за адресою: вул. Незалежності, 67, м. Яготин Київської області.

В КОДА запрацювала «гаряча лінія» з питань захисту прав інвесторів та підприємців

Дата створення: 17:27 02.04.2019

В Київській обласній державній адміністрації запрацювала «гаряча лінія» Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області. Офіс прийматиме звернення від представників бізнесу щодо фактів тиску, зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади.