Київська область, Яготинський район

Мандруючи теренами Київщини

3 та 4 cерпня діти з міста-побратима Келераш, Республіка Молдова, під супроводом депутата Яготинської міської ради VII скликання Т.В. Лугіни знайомляться з історичними пам’ятками України.

14:09 05.08.2019

Розширена нарада

2 серпня у залі засідань Яготинської міської ради відбулась розширена нарада з громадськими інспекторами з контролю за дотриманням Правил благоустрою, представниками Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділення поліції ГУ НП у Київській області та керівним складом міської ради.

17:18 02.08.2019

Оперативна нарада

2 серпня у залі засідань Яготинської міської ради відбулась оперативна нарада під головуванням міського голови Н.М. Дзюби з керівниками комунальних підприємств.

16:36 02.08.2019

КП "Комунальник" інформує

Комунальним підприємством Яготинської міської ради «Комунальник» проведено тендерну закупівлю та придбано сміттєвоз на базі шасі МАЗ 4371 N 2, за кошти міського бюджету, які були виділені депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

16:32 02.08.2019

Яготин приймає гостей з міста-побратима Келераш, Республіки Молдова

1 cерпня діти з міста-побратима Келераш (Республіка Молдова), під супроводом директора Теоретичного ліцею Цибирика - Олени Віеру прибули на відпочинок та продовження традицій дружніх відносин до м. Яготина.

15:25 02.08.2019

Нові - знайомства, нові – враження!

З 22 по 30 липня 2019 року група дітей з навчальних закладів міста № 1 та № 3, під супроводом вчителя Яготинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ольги Василівни Ткаленко, мали можливість відвідати міжнародний табір «Romanita» Келерашського району, Республіки Молдова.

14:34 02.08.2019

АМУ вітає позицію Офісу Президента України щодо проведення місцевих виборів лише після завершення реформи місцевого самоврядування

30 липня під час брифінгу керівник Офісу Президента України Андрій Богдан сказав, що необхідно закінчити реформу місцевого самоврядування – формування ОТГ, а вже після цього проводити вибори на місцевому рівні. «Частина виборів у ОТГ відбулася, частина не відбулася. Було б абсолютно логічно закінчити формування ОТГ», - наголосив А.Богдан.

17:08 31.07.2019

Президент України видав Указ про заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг

30 липня опубліковано Указ Президента України №558/2019 від 29 липня 2019 року  «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг».

17:02 31.07.2019

Н.ДЗЮБА: «Я не знаю напевно, в якому складі буде створено Яготинську міську об’єднану громаду, але я знаю точно: вона буде представляти інтереси кожного її жителя»

Поняття «децентралізація» увірвалися у наше життя практично п’ять років тому. Вже довгий час ми обговорюємо плюси та мінуси прийдешньої реформи та морально налаштовуємось на європейські стандарти життя.

12:23 29.07.2019