Дата: від до Скинути

Обмін досвідом: делегація від Яготинської територіальної громади відвідала Миргород

08 жовтня за ініціативи міського голови Наталії Дзюби депутати та члени виконавчого комітету Яготинської міської ради завітали на зустріч з громадою місцевої влади Миргородської міської ради.

19:41 08.10.2021

Контроль за недопущення «стихійної» торгівлі по вул. Вокзальна в м. Яготині

З метою попередження та недопущення фактів стихійної торгівлі на території м. Яготина, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради 08.10.2021 проведено об’їзд щодо вжиття заходів з ліквідації осередків «стихійної» торгівлі в районі залізничного вокзалу «ст. Яготин» поруч з торгівельним майданчиком по вул. Вокзальна.

15:03 08.10.2021

Підготовка до осінньо-зимового періоду на контролі в голови РДА

7 жовтня під головуванням голови Бориспільської РДА Руслана Дяченка відбулось засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бориспільського району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років за участі міського голови Наталії Дзюби та директора КПТМ "Яготинтепломережа" Олега Форостяного.

14:54 08.10.2021

Освітній простір для міграційних партнерів

07 жовтня міський голова Наталія Дзюба разом із заступником Оленою Фединою, за ініціативи директора Пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготині Тетяни Бєльченко та за участі представників та координаторів проекту MIEUX+ провели робочу зустріч з метою вивчення питань перебування на території нашої громади переселенців та можливості розробки спільних програм для покращення соціального розвитку.

10:25 08.10.2021

Привітання міського голови з Всесвітнім днем пошти

Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем пошти! Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

08:02 08.10.2021

Патронатна сім’я – нова форма сімейного виховання

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

10:30 07.10.2021