Яготинський район, Київська область

В гості з концертом

Дата створення: 17:22 02.04.2019

25 березня 2019 року в місцевому садочку «Берізка» відбувся концерт за участі учнів школи мистецтв в рамках «дитячої філармонії». До речі, серед артистів були вихованці, а ще і випускники минулих років дошкільного навчального закладу «Берізка».

Процес озеленення розпочали на стадіоні «Колос»

Дата створення: 15:47 01.04.2019

На головній спортивній арені міста – стадіоні «Колос» – розпочали висаджувати вічнозелені рослини. Долучилися до справи директор В.В. Сапронайтіс та працівники стадіону.

Коли комунальні служби об’єднуються задля досягнення мети, завжди досягається гідний результат

Дата створення: 15:44 01.04.2019

Враховуючи сприятливі погодні умови, працівники комунального підприємства Яготинської міської ради Комунальник» розпочали роботи по ремонту та фарбуванню вуличної огорожі на житловому масиві «ЦИНС» - провулок Говорова.

Комунальник дбає про безпеку міста

Дата створення: 15:40 01.04.2019

В м. Яготині продовжуються роботи по кронуванню аварійно-небезпечних дерев, зокрема по вул. Незалежності (від Центральної площі в напрямку зупинки «Бурякорадгоспна»).

Щотижнева оперативна нарада

Дата створення: 11:28 01.04.2019

МОЗ України провело інформаційну кампанію «Пацієнт має право»

Дата створення: 15:31 29.03.2019

У центрі системи охорони здоров’я - пацієнт, який має право вибору, доступ до якісної медичної допомоги і сучасних стандартів лікування. Усе це - про права пацієнтів і кінцеву мету масштабної трансформації охорони здоров’я, яку зараз втілює команда МОЗ України. Упродовж інформаційної кампанії детально аналізували кожне право пацієнта, сучасний стан справ і зміни, які вже відбулися.

Подання декларації за 2018 рік триватиме до 1 квітня 2019 року

Дата створення: 12:58 29.03.2019

1 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», положеннями якого встановлено новий розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб: з 1 січня 2019 року – 1921 гривня, з 1 липня – 2007 гривень, з 1 грудня – 2102 гривні (стаття 7 вказаного Закону).

До 1 квітня необхідно підписати декларацію з лікарем

Дата створення: 12:54 29.03.2019

Міністерство охорони здоров'я України з 1 квітня припиняє фінансувати лікування пацієнтів, які не підписали декларацію з сімейним лікарем. Як наслідок лікарі зможуть обслуговувати тільки тих, з ким підписали декларацію.

Який порядок голосування виборців за місцем перебування?

Дата створення: 12:37 29.03.2019

Виборець, який є у списку виборців на відповідній виборчій дільниці, може проголосувати за місцем свого перебування у межах цієї виборчої дільниці. Наголошуємо, що право, передбачене частиною першою статті 77 Закону України «Про вибори Президента України», діє для тих виборців, які за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися. Для організації голосування таких виборців за їх місцем перебування дільнична виборча комісія в останній день перед днем виборів на своєму засіданні виготовляє витяг із списку виборців за відповідною формою, котра встановлена Центральною виборчою комісією. Такий витяг невідкладно після його складення надається для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії. Можна так сказати, що є дві категорії виборців, які включаються до цього витягу: без рішення комісії та за рішенням комісії.

Що робити, коли сусіди палять траву?

Дата створення: 12:33 29.03.2019

Незважаючи на численні звернення, повідомлення та роз’яснення, на території міста Яготина несвідомі та недобросовісні мешканці продовжують займатись спалюванням сухої трави, не усвідомлюючи якої непоправної шкоди завдають довкіллю.