Київська область, Яготинський район

Опитування громадської думки

Серед проблемних питань розвитку місцевого самоврядування в Україні, вирішення яких вважається пріоритетним, Асоціація міст України неодноразово наголошувала на необхідності виконання Урядом завдань, передбачених п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу, зокрема, щодо забезпечення КМУ до 1 березня 2020 року затвердження державних соціальних стандартів і нормативів в описовому та вартісному вигляді за кожним із делегованих державою місцевому самоврядуванню повноважень.

11:16 29.07.2019

Привітання з Днем хрещення Київської Русі-України!

28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми будемо відзначати День хрещення Київської Русі-України. Свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру, мир та добро на землі.

16:56 26.07.2019

О.Слобожан: Місцеві вибори недоцільно проводити до завершення реформи місцевого самоврядування

25 липня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у дискусії в Українському кризовому медіа-центрі, присвяченій питанням: можливість дострокових місцевих виборів, необхідні законодавчі зміни для місцевого самоврядування та доля децентралізації.

15:17 26.07.2019

Участь у черговій 29-ї сесії Київської обласної ради VII скликання

Керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький 25 липня взяв участь у засіданні чергової 29-ї сесії Київської обласної ради VII скликання, яка відбулась під головуванням голови Київської обласної ради М.А. Стариченка.

10:35 26.07.2019

Звіт СКП "Ритуал" про роботу за І півріччя 2019 року

Спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуал» проводить роботи за двома основними напрямками діяльності: надання ритуальних послуг та роботи з прибирання і благоустрою кладовищ, кількісні показники з цих напрямів роботи приведені в таблиці.

14:47 24.07.2019

Звіт КП "Комунальник" про роботу за І півріччя 2019 року

Підприємство виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, в тому числі утримання доріг комунальної власності територіальної громади міста: у весняно-літній період обкошування узбіччя доріг та території загального користування від трави та порослі, щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно територією по вул. Кільцевій (від в'їзду в місто зі сторони траси Київ-Харків до газозаправної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру». В осінньо-зимовий період здійснюється збір та вивіз опалого листя зі всієї території міста загального користування, видалення аварійно-небезпечних дерев, розчистка дорожньої мережі комунальної власності міста від снігу та посипання доріг піскосумішшю.

11:44 24.07.2019