Центри вакцинації від COVID-19 у Бориспільському районі

Провідні фахівці в сфері лікування інфекційних хвороб зазначають, що коронавірусну хворобу COVID-19 можна побороти лише зробивши щеплення відповідною сертифікованою в Україні вакциною. Окремо варто сказати, що всі доступні на сьогодні вакцини, які є в Центрах вакцинації, пройшли прискіплеве тестування та перевірку на безпеку. Звісно, після щеплення однією з доступних на сьогодні вакцин у людини можуть проявитися ознаки хвороби, але перебіг перебіг проходитиме набагато легше, ніж якби людина по справжньому захворіла.

11:08 06.10.2021

Робоча нарада із соціальними працівниками

05 жовтня у Яготинському міському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася нарада із соціальними робітниками за підсумкам роботи у вересені місяці поточного року.

19:00 05.10.2021

Про облаштування пішохідного переходу

За зверненням Яготинської міської ради, на виконання рішення сесії міської ради, для забезпечення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності за участю пішоходів на нерегульованих пішохідних переходах облаштовано підвищений пішохідний перехід.

18:49 05.10.2021

Інформаційна довідка про дії Асоціації міст України у 2021 році з вирішення проблемних питань проходження опалювального сезону 2021/2022 рр та попередніх періодів

9 лютого 2021 року підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України.

18:47 05.10.2021

Звіт про роботу КП "Яготинська ЖЕК" за вересень 2021 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» інформує, що за період з 01.09.2021 року по 30.09.2021 року до підприємства надійшло 133 заявок від співвласників квартир. З них:

17:50 05.10.2021