Яготинський район, Київська область

Година Землі: Злови зв’язок з Землею

Дата створення: 12:29 29.03.2019

30 березня світова спільнота проводитиме кампанію “Година Землі 2019”, організовану Всесвітнім фондом дикої природи.

Як лікарям первинки, які працюють як ФОП, виписувати лікарняні, – МОЗ

Дата створення: 12:27 29.03.2019

У ході трансформації системи охорони здоров’я договір з Національною службою здоров’я підписують також лікарі, які ведуть приватну практику. Лікарі первинної ланки, які працюють як фізичні особи-підприємці, можуть надавати всі послуги, передбачені договором, зокрема – виписувати листки тимчасової непрацездатності.

Засідання сорок сьомої сесії Яготинської міської ради

Дата створення: 19:09 28.03.2019

28 березня у сесійній залі міської ради відбулось засідання сорок сьомої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Ми – молодь Яготина! Ми - змінимо місто!

Дата створення: 15:52 27.03.2019

27 березня учасники команди «Ніхто крім нас», на чолі з ментором команди, педагогом організатором Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 О.В.Ткаленко звернулись до міського голови Н.М. Дзюби щодо реалізації учнівського проекту «Відкривай Україну».

Перехід на літній час

Дата створення: 14:02 27.03.2019

Двічі на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного.

Танець – це можливість зробити своє життя яскравішим

Дата створення: 13:56 27.03.2019

16 березня 2019 року в м. Києві відбувся, вже давно популярний в Україні та за її межами, Міжнародний фестиваль-конкурс «Соняшник», номінація «хореографія», бо метою кожного фестивалю є виявлення дитячих талантів України.

Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі

Дата створення: 10:28 27.03.2019

Пожежонебезпечний період розпочинається водночас із сезонним потеплінням. Уже з березня, після сходу снігового покриву, в лісах України наступає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси півдня та сходу країни.

Підрозділи Державної міграційної служби працюватимуть у переддень та день виборів – 30 та 31 березня

Дата створення: 10:21 27.03.2019

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України. Тому у переддень та день проведення виборів 30 та 31 березня 2019 року організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС на території усієї України – для видачі вже виготовлених паспортів, які доставлені до територіальних органів та підрозділів ДМС.

Першочергове зарахування дітей до закладів дошкільної освіти: роз’яснення

Дата створення: 17:32 26.03.2019

Загальні умови прийому дітей до закладів дошкільної освіти регулюються Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2013 року № 305.

ЩОДО РЕМОНТНИХ РОБІТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Дата створення: 17:27 26.03.2019

Продовжено поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Незалежності до автомобільного шляхопроводу в місті Яготині.