29 Січня, 2024 р., 09:30
29 січня Україна відзначає день пам’яті Героїв Крут. День Героїв, які віддали свої життя заради своєї країни.
29 Січня, 2024 р., 09:26
Понад 2 тисячі шкільних команд Київщини зареєструвалися для участі у масштабному спортивному проєкті Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч. 💪Це один з найкращих результатів серед областей.  Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
26 Січня, 2024 р., 16:09
На 61 сесії Яготинської міської ради, що відбулася 25 січня 2024 року, міський голова Наталія Дзюба звернулася до депутатів  з пропозицією щодо встановлення пам’ятних світлин на Алеї Героїв загиблим захисникам, вихідцям із Яготинської міської територіальної громади, які похоронені на території інших громад.
26 Січня, 2024 р., 11:39
☝️25 січня відбулося перше у цьому році пленарне засідання чергової 61 сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.
25 Січня, 2024 р., 16:50
☝️У малому залі Яготинської міської ради 25 січня 2024 року відбулося важливе засідання організаційного комітету, присвячене підготовці та проведенню другого етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році. Гасло події – 🤝«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
25 Січня, 2024 р., 16:31
Зараз триває реєстрація команд за посиланням https://scl.gov.ua (https://scl.gov.ua/...)
25 Січня, 2024 р., 16:23
Олексій Адамський став амбасадором Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч у Бучанському районі. Новий мотиватор для юних спортсменів – майстер спорту України з боксу, багатократний переможець у змаганнях з боксу, учасник міжнародних змагань категорії «А» з боксу,  тренер та засновник спортивного клубу «Патріот» школи олімпійського боксу.     «Радий бути частиною такого важливого та необхідного спортивного проєкту. Школярі Бучанщини дуже талановиті і гідно представлять свої громади на змаганнях. Якщо ви ще не зареєстрували свою команду для участі в шкільних лігах, то часу у вас залишилося не так і багато. Подати заявку команди на участь можна до 1 лютого. Тож не зволікайте – пліч-о-пліч разом до перемоги», – наголосив Олексій Адамський.    Реєструй свою команду (https://scl.gov.ua/) до 1 лютого та бери участь у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч!
25 Січня, 2024 р., 16:20
Сьогодні, з початком нового року, в Україні поновлено роботу багатьох грантових програм в різних сферах діяльності, з метою сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, обізнаності кожного громадянина щодо залучення грантових коштів та фінансової допомоги міжнародних організацій.
24 Січня, 2024 р., 18:34
☝️24 січня 2024 року, напередодні чергової шістдесят першої сесії Яготинської міської ради, відбулося засідання п’яти постійних комісій.
24 Січня, 2024 р., 15:47
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ВЕЛИКОБРИТАНСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖИНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НИВА ПЕРЕЯСЛІВЩИНИ" інформує про намір провадити планову діяльність та оцінку її впливу на довкілля.