Київська область, Яготинський район

Мінрегіон: Як отримати дозвіл на будівництво приватного будинку за спрощеною процедурою

Для отримання дозволу на будівництво приватного будинку українським законодавством передбачено спрощену процедуру оформлення необхідних документів та декларативний принцип отримання права на забудову.

11:15 23.07.2019

На відпочинок до міста-побратима Келераш, Республіки Молдова

Літні канікули для дітей – радість, для багатьох найцікавіше влітку – це можливість відпочити у таборі чи на морі. Для них – такий відпочинок - це море нових друзів, веселощі та спорт, свіже повітря і сила-силенна вражень на все життя. З цією метою міською радою була надана можливість для відпочинку дітей нашого міста у місті-побратимі Келераш, Республіки Молдова з метою виховання культурної особистості, ознайомлення дітей із історичною та культурною спадщиною країн ЄС та безпосередня євроінтеграція нашої молоді у світову спільноту та популяризації України на Єропейській карті.

09:53 23.07.2019

Міністерство культури проводить опитування громадської думки

Серед проблемних питань розвитку місцевого самоврядування в Україні, вирішення яких вважається пріоритетним, Асоціація міст України неодноразово наголошувала на необхідності виконання Урядом завдань, передбачених п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу, зокрема, щодо забезпечення КМУ до 1 березня 2020 року затвердження державних соціальних стандартів і нормативів в описовому та вартісному вигляді за кожним із делегованих державою місцевому самоврядуванню повноважень.

17:34 22.07.2019

Демонтаж пам’ятника Жукову Г.К.

17 липня 2019 року відповідно до рішення сесії Яготинської міської ради від 04 липня 2019 року № 2080-52-VІІ «Про демонтаж пам’ятника Жукову Г.К. на «Алеї Слави» в м. Яготині, Яготинського району Київської області» комунальним підприємством Яготинської міської ради «Комунальник» демонтовано пам’ятник (погруддя) Жукову Г.К.. Згідно акту прийому-передачі пам’ятник передано на зберігання до комунального закладу Київської обласної ради «Яготинський історичний музей».

17:39 18.07.2019

Порядок виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках приведено у відповідність до чинного законодавства

Уряд на засіданні 17 липня 2019 року вніс зміни до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. № 1596.

12:40 18.07.2019