Протидія насильства та торгівлі людьми

22 Травня, 2023 р., 13:15
За даними Офісу Генерального прокурора, від початку повномасштабної війни в Україні зафіксували 175 фактів сексуального насильства окупантами. Вочевидь, відомо далеко не про всі випадки, адже частина постраждалих – не заявляє про пережите. Утім, звернутись по допомогу ніколи не пізно. Сексуальне насильство під час війни – воєнний злочин без строку давності. Йдеться не лише про зґвалтування. Сексуальне насильство – це і примусове роздягання, домагання та погрози зґвалтуванням, примус спостерігати за насильством щодо інших людей і загалом будь-які дії сексуального характеру.
17 Травня, 2023 р., 15:11
В засіданні комісії взяли участь члени комісії: працівники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради, Центру соціальних служб Яготинської міської ради, Відділу з питань праці та соціального захисту населення Яготинської міської ради, Відділу освіти Яготинської міської ради, лікар-педіатр Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області та начальник сектору превенції відділення поліції 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області, запрошені громадяни.
17 Травня, 2023 р., 14:46
З метою з’ясування обставин вчинення домашнього насильства та попередження повторного його вчинення головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб Яготинської міської ради 16 травня 2023 року здійснено комплексну роботу за місцем проживання сімей Яготинської міської територіальної громади відповідно до повідомлення відділення поліції № 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області "Про осіб які, притягувались до адміністративної відповідальності за ст. 173-1 та ст. 173-2 за період з 01.04.2023 по 01.05.2023 р.", яке надійшло до Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради
21 Квітня, 2023 р., 08:26
20 квітня 2023 року працівники Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників взяли участь у Всеукраїнському практичному вебінарі з теми «Better Learning Programme:підходи та інструменти освітян для підтримки дітей, які постраждали від психологічного стресу», який проводився Міністерством освіти і науки України за ініціативи першої леді України Олени Зеленської та за участю провідних психологів Норвезької ради у справах біженців професором Джоном-Гекон Шульцем і Камілою Лодіта Крістіан де Лука.
19 Квітня, 2023 р., 16:34
Працівники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради 19 квітня 2023 року взяли участь в нараді з питань протидії торгівлі людьми на території Київської області під головуванням Ірини Антошко, начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації, за участю Олени Гейнак, головного спеціаліста відділу сімейної політики Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації.
23 Березня, 2023 р., 16:54
23 березня 2023 року відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради.
12 Грудня, 2022 р., 14:09
Обов’язковому взяттю на тимчасовий консульський облік підлягають:
12 Грудня, 2022 р., 14:06
Відкритий воєнний напад РФ за підтримки Білорусі на Україну, розпочався о 05:00 24 лютого 2022 року. Генеральна асамблея ООН в своїй резолюції від 02 березня 2022 року російське вторгнення в Україну засудила та назвала його агресією Російської Федерації проти України.