Протидія насильства та торгівлі людьми

!!!
11 Липня, 2022 р., 15:34
11 Липня, 2022 р., 15:17
11 Липня, 2022 р., 15:15
Служба у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради інформує щодо можливості безкоштовного отримання належних послуг для осіб, постраждалих від сексуального насильства, вчиненого представниками держави – агресора, а також осіб, які були використані у збройному конфлікті або перебували в полоні (куди звертатися жертвам у разі настання злочину торгівлі людьми, як отримати довідку про встановлення статусу жертви торгівлі людьми, які послуги можна отримати, телефони гарячих ліній для осіб, які були використані у збройному конфлікті або перебували в полоні, а також телефони гарячих ліній для осіб, постраждалих від сексуального насильства, пам'ятку про те, як зібрати належні докази вчинення сексуального насильства, пов'язаного з війною тощо).
11 Липня, 2022 р., 15:08
Під час повномасштабної війни в Україні Київський обласний центр соціально-психологічної допомоги продовжує здійснювати свою діяльність:
16 Травня, 2022 р., 11:57
Домашнє насильство — це не лише побої чи зґвалтування. Це й образи та приниження, заборона працювати чи контроль сімейного бюджету.
16 Грудня, 2021 р., 07:56
15.12.2021 року спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Яготинської міської ради спільно з фахівцем центру соціальних служб Яготинської міської ради було взято участь у вебінарі, який проводився Київським обласним центром соціальних служб спільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».
13 Грудня, 2021 р., 09:06
10 грудня 2021 начальник служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради  спільно  з  начальниками служб у справах дітей та сім'ї територіальних громад Бориспільського району, Бориспільської районної державної адміністрації, поліцейськими Бориспільського РУП  прийняли участь у семінарі з протидії насильству в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в приміщенні  Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.
09 Грудня, 2021 р., 16:32
Працівниками служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради, спільно з працівниками центру соціальних служб Яготинської міської ради та старшим інспектором сектору ювенальної превенції Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області було організовано ряд заходів із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги учнівської молоді до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.