Оголошення громади

09 Жовтня, 2023 р., 10:00
06 Жовтня, 2023 р., 09:35
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись пунктом 5 статті 10 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», розпорядження Яготинської міської ради від 06.10.2023 № 128 " Про оголошення добору на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста відділу з питань сприяння діяльності депутатів, членів виконавчого комітету та зв’язків з громадськістю апарату Яготинської міської рад" з метою забезпечення роботи відділу з питань сприяння діяльності депутатів, членів виконавчого комітету та зв’язків з громадськстю Яготинська міська рада оголошує добір на вакантну посаду.
26 Вересня, 2023 р., 15:01
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись пунктом 5 статті 10 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», розпорядження Яготинської міської ради від 26.09.2023 № "Про оголошення добору на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста Відділу з питань праці та соціального захисту населення Яготинської міської ради" з метою забезпечення роботи Відділу з питань праці та соціального захисту населення Яготинської міської ради, Яготинська міська рада оголошує добір.
22 Вересня, 2023 р., 09:28
18 Вересня, 2023 р., 16:38
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ягoтинської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
18 Вересня, 2023 р., 15:19
19 вересня 2023 року о 09:00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради в малій залі засідань міської ради за адресою: вул. Незалежності, 110, м. Яготин.
15 Вересня, 2023 р., 12:24
Оголошення про передачу через аукціон в оренду комунального майна Яготинської міської територіальної громади
14 Вересня, 2023 р., 13:57
Яготинський будинок дитячої та юнацької творчості Яготинської міської ради оголошує набір учнів на 2023-2024 навчальний рік.
13 Вересня, 2023 р., 16:57
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" буде проводити ремонтні роботи в мережах Яготинської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт, 18.09.2023 з 09:00 по 17:00 буде відключення електроенергії у населеному пункті:
13 Вересня, 2023 р., 16:43
14 вересня вранці та вдень у Київській області спостерігатиметься небезпечне метеорологічне явище – гроза.