Оголошення громади

29 Березня, 2024 р., 15:22
Інформаційне повідомлення щодо передачі в оренду на аукціоні майна, комунальної власності Яготинської міської територіальної громади
25 Березня, 2024 р., 10:43
Київська філія ТОВ "Газорозродільні мережі України" Переяслав-Хмельницьке УЕГГ Яготинська дільниця повідомляє, що у період з 02.04.2024 по 25.04.2024 буде тимчасово припинене газопостачання дво- та багатоквартирних будинкув в зв'язку з проведенням робіт з випробування на щільність 500 мм вод.ст. ввідних та внутрішніх газопроводів зігдно Додатку 1.
25 Березня, 2024 р., 10:00
Отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області суб’єкти господарювання, які в поточному бюджетному році придбали насіння льону українського виробництва.
25 Березня, 2024 р., 09:59
Отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області фізичні особи, у власності яких перебуває від двох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.
25 Березня, 2024 р., 09:59
Отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області фізичні особи, у власності яких перебуває від двох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, станом на 01 липня поточного року.
25 Березня, 2024 р., 09:53
Отримувачами коштів обласного бюджету є фізичні особи, зареєстровані у Київській області, які протягом поточного бюджетного періоду закупили у суб’єктів господарювання телиці, нетелі, корови.
25 Березня, 2024 р., 09:48
Отримувачами коштів обласного бюджету передбачених для часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних телиць, нетелей, корів, є суб’єкти господарювання, зареєстровані у Київській області, які у поточному бюджетному році закупили у суб’єктів господарювання племінні телиці, нетелі, корови.