Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 25.02.2020 12:59

25 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н. Дзюби.

На початку засідання члени виконавчого комітету заслухали звіт про діяльність спеціалізованого комунального підприємств Яготинської міської ради «Ритуал» за 2019 рік.

Надалі було затверджено проєктну документацію на проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вулицях міста:  Відродження, Грушевського, Козацька, Шмідта. На ці вулиці виділена додаткова субвенція з міського бюджету обласному бюджету на співфінансування капітального ремонту доріг, в зв’язку із внесенням змін до Обласної Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2020 роки.

Традиційно під час засідання були прийняті рішення щодо  присвоєння поштових адрес, підключення до міських водопровідних мереж, визначення пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, а також надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами.