20 Травня, 2021 р., 18:53
Якщо пісня – душа народу, а танок – його характер, то народний одяг – це його зовнішність, приваблива і яскрава, вишукана і вибаглива. Споконвіку людина намагалась прикрасити своє нужденне життя. За допомогою лише голки й нитки на простому полотні народжувалися неперевершені узори вишивок.
20 Травня, 2021 р., 18:27
Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
20 Травня, 2021 р., 18:03
Працівники лікарні разом з головними лікарями КНП "Яготинська центральна міська лікарня" Вадимом Нескороженим та КНП "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Іваном Сахном, виразили свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість для збереження українських цінностей та їх популяризація. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
20 Травня, 2021 р., 17:49
Щиро вітаємо всіх зі справжнім всенародним святом - Днем Вишиванки. Вишиванка - це символ національної єдності, гордості та слави. Це зв'язок поколінь, традиції та історія. А ще - це терпляча праця і майстерність рук, які гаптували неповторні візерунки. Це - оберіг на щастя й удачу.
20 Травня, 2021 р., 16:57
Цього року карантин, введений через СОVID-19, вніс свої корективи у всі масові заходи. Однак, навіть в умовах карантину, у День вишиванки, жителі Яготинської міської територіальної громади знайшли спосіб продемонструвати свій своєрідний генетичний код - прийшли на роботу у вишиванках та долучилися до онлайн флешмобу # вдягни_вишиванку.
20 Травня, 2021 р., 16:45
20 травня 2021 року перший заступник міського голови Олександр Кудрявський взяв участь у відкритому діалозі щодо становлення територіальних громад Київщини в контексті реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
20 Травня, 2021 р., 16:34
20.05.2021 в малому залі засідань Яготинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олени Федини було продовжено нараду-пропуск по впорядкуванню тимчасових споруд та зупиночних комплексів на території м. Яготина.
20 Травня, 2021 р., 15:56
З давніх-давен українці вважають вишиту сорочку оберегом, символом краси, здоров'я та щасливої долі. Таких же традицій дотримується і пані Марія Роговець, матір дітей дитячого будинку сімейного типу.
20 Травня, 2021 р., 15:19
Вихідні Яготинщина проводить в дружній спортивній атмосфері. Так, 15.05.2021 та 16.05.2021 стартував перший тур чемпіонату Яготинщини по футболу. Зустрічі проводились одночасно на 6 полях Яготинщини. Матчі закінчилися з такими рахунками:
20 Травня, 2021 р., 15:13
19 травня 2021 року відбувся 7 тур чемпіонату Київської області з футболу серед вікових груп U-11 та U-13. Збірні команди Яготинської ДЮСШ їздили на гостини до команди ФК "Матадор" м. Переяслав.