31 Травня, 2021 р., 12:46
31 травня під головуванням виконувача обов’язків міського голови Олександра Кудрявського відбулася апаратна нарада за участі секретаря міської ради Володимира Гончара, заступників міського голови Сергія Овчаренка та Олени Федини, керуючого справами виконавчого комітету Володимира Галицького та керівників структурних підрозділів Яготинської міської ради.
29 Травня, 2021 р., 08:00
На шкільних подвір’ях, у кінці травня, завжди гучно лунає звук Останнього дзвоника, який для багатьох школярів сповіщає про закінчення навчального року та початок чудового відпочинку на канікулах.
28 Травня, 2021 р., 15:59
З метою посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених місцях та  дотримання протиепідемічних заходів на період встановленого карантину, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради 28.05.2021 проведено об’їзд визначених місць по вул. Короленка (поблизу території Яготинського ринку № 2 Київської регіональної спілки споживчої кооперації; вул. Вокзальна (поблизу торгівельного майданчику для здійснення торгівлі продовольчими товарами); вул. Незалежності,100-а (поблизу приміщення ТОВ «АТБ-Маркет») для здійснення торгівлі  розсадою рослин, квітів на період весняно-польових робіт на території м. Яготина.
28 Травня, 2021 р., 14:50
ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості дистанційні сервіси. Більшість клієнтів області вже користуються перевагами онлайн-сервісів. Понад 15 тисяч громадян передали покази лічильника через новий чат-бот у Viber та Telegram. Спеціалісти компанії пропонують усім своїм клієнтам передавати покази за допомогою чат-боту та переконатись у його перевагах.
28 Травня, 2021 р., 10:20
30.05.2021 о 9.30 на стадіоні «Колос» буде проведено Першість Київської області з футболу серед юнаків 2012-2013 р.н., яка приурочена до Дня захисту дітей.
27 Травня, 2021 р., 16:48
27 травня відбулось засідання позачергової 9 сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.