06 Червня, 2021 р., 08:01
Вітаючи вас із професійним святом, не можу не зазначити, що всі жителі Яготинської міської територіальної громади щодня відчувають результати вашої праці, споживаючи воду.
06 Червня, 2021 р., 08:00
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!
04 Червня, 2021 р., 19:27
4 червня в приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації відбулась онлайн-нарада заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської з представниками районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та керівниками теплопостачальних підприємств.
04 Червня, 2021 р., 12:12
В Україні стартувала інформаційна кампанія «EUКраїна», яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються у житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Її мета — підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції та продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців, зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою, щоб вона стала частиною українського світогляду.
04 Червня, 2021 р., 11:45
З метою посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених місцях та  дотримання протиепідемічних заходів на період встановленого карантину, що відповідає «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки на території Київської області з 01.05.2021 по 30.06.2021, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради упродовж  тижня з 31.05.2021 по 04.06.2021 проведено об’їзд визначених місць:
03 Червня, 2021 р., 19:43
3 червня в спортивному залі Спорткомплексу Луцького національного технічного університету відбувся відкритий благодійний турнір з художньої гімнастики «Чудовий світ дитинства», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.
03 Червня, 2021 р., 16:26
3 червня розпочав роботу новостворений Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, який пройшов у м. Хмельницьку. У засіданні взяли участь президент, міністри та представники місцевої влади зі всієї України.
03 Червня, 2021 р., 16:01
Яготинською міською радою продовжуються роботи з благоустрою вулично-дорожньої мережі, зокрема роботи з капітального ремонту дорожнього покриття вулиць, які знаходяться в комунальній власності  Яготинської міської територіальної громади.