01 Червня, 2021 р., 16:18
До Міжнародного дня захисту дітей в Жоравському старостинському окрузі було проведено флешмоб.
01 Червня, 2021 р., 16:00
За участі працівників служби у справах дітей та сім’ї та центру соціальних служб Яготинської міської ради, спільно із дільничим  відділення № 2 Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області організовано та проведено  нічний рейд «Дозвілля молоді» наприкінці травня 2021 року.
01 Червня, 2021 р., 14:55
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
01 Червня, 2021 р., 12:57
Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких мешканців  Яготинщини – Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – це час безтурботності, легкості, чистоти та світлих мрій. Коли морозиво – смачніше, друзі – найвірніші, а щастя – у дрібницях. Саме заради дітей живемо і працюємо ми, дорослі, адже розуміємо: вони наше майбутнє.
01 Червня, 2021 р., 12:38
У Богданівському сільському будинку культури пройшов захід до Міжнародного дня захисту дітей.
01 Червня, 2021 р., 10:42
Щороку, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Свято, яке одразу наштовхує на думки про сімейні цінності, про радість і надію на щасливе майбутнє.
01 Червня, 2021 р., 10:36
27 травня  в Яготинській дитячій музичній школі відбувся випускний вечір. 13 випускників, юних музикантів, в цьому навчальному році отримали свідоцтво про закінчення позашкільного мистецького навчального закладу. Вісім шкільних років навчання в мистецькій школі пролетіли немов один день.
01 Червня, 2021 р., 10:20
28 травня,  у стінах Яготинської дитячої музичної школи відбувся творчий звіт учениці по класу спеціалізованого фортепіано Євгенії Стоцької.
01 Червня, 2021 р., 10:07
1 червня 2021 на СК «Колос» сектором молоді та спорту апарату Яготинської міської ради, спільно з тренерами Яготинської ДЮСШ, буде проведено естафету «Веселі старти».