20 Травня, 2021 р., 09:46
День банківських працівників України — це професійне свято, яке відзначається 20 травня. Банківська справа є дуже важливою в розрізі економіки та стабільності фінансової системи, адже сумлінна та цілеспрямована праця кожного з вас – це запорука фінансової стабільності нашої держави.
20 Травня, 2021 р., 08:40
Сьогодні ми відзначаємо надзвичайне українське і міжнародне свято – День Вишиванки.
19 Травня, 2021 р., 16:59
З метою посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених місцях та  дотримання протиепідемічних заходів на період встановленого карантину, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради 19.05.2021 проведено об’їзд визначених місць для здійснення торгівлі  розсадою рослин, квітів на період весняно-польових робіт на території м. Яготина.
19 Травня, 2021 р., 15:15
19 травня 2021 року відбулася робоча зустріч міського голови Наталії Дзюби з виконавчим директором Київського РВ АМУ Олександром Дехтярчуком, консультантом Київського РВ АМУ з бюджетних питань Тетяною Ревенко за участі першого заступника міського голови Олександра Кудрявського та керуючого справами виконавчого апарату Володимира Галицького.
19 Травня, 2021 р., 09:48
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В українців – це вишиванка!
19 Травня, 2021 р., 08:23
Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 01 квітня особам, які після призначення(попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.
18 Травня, 2021 р., 18:23
18.05.2021 в малому залі засідань Яготинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олени Федини було продовжено нараду-пропуск щодо обстеження впорядкування тимчасових споруд та зупиночних комплексів на території м. Яготина.