12 Травня, 2021 р., 08:25
Сьогодні важливо згадати про непересічну роль нашого народу у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни та злочинів проти людяності.
12 Травня, 2021 р., 08:10
В Сотниківському старостинському окрузі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
11 Травня, 2021 р., 17:04
Яготинська міська рада повідомляє, що завершено поточний (ямковий) ремонт дорожнього покриття вулиці Толбухіна в м. Яготині. Роботи по ремонту виконувало Товариство з обмеженою відповідальністю «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ», яке надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області.
11 Травня, 2021 р., 16:55
9 травня в Годунівському старостинському окрузі відулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
11 Травня, 2021 р., 16:43
7 травня 2021 року в с. Райківщина біля пам'ятника загиблого солдата було проведено мітинг до свята "День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні".
11 Травня, 2021 р., 16:37
8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це не просто тріумф перемоги, а нагадування про страшну катастрофу в якій не цінувалося людське життя.
11 Травня, 2021 р., 16:24
8 та 9 травня в Лемешівському старостинському окрузі, так само як і у всьому світі, відзначався День пам’яті та примирення присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
11 Травня, 2021 р., 15:59
В день Перемоги - 9 травня 2021 року староста Панфильського старостинського округу Расіна Шкльода та завідувач сільського клубу Н.Усенко, з дотриманням всіх протиепідемічних умов,  привітали зі святом від  жителів с. Панфили односельчан - учасників Другої світової війни: Любов Петрівну Батрак, Тетяну Степанівну Батрак, Віру Василівну Батрак, Катерину Григорівну Волошин, Катерину Семенівну Гопкало, Ольгу Іванівну Гопкало, Ніну Андріївну Ганжу, Надію Михайлівну Заїку, Ганну Прокопівну Пархоменко, Ніну Іванівну Пархоменко,  Єву Антонівну Пархоменко, Віру Андріївну Тарасенко, Любов Іванівну Тарасенко, Ганну Антонівну Цибульську та вручили  продуктові  набори , які придбали для них ПП А.Батрак  та  ПП М.Требиш.
11 Травня, 2021 р., 15:45
9 травня 2021 року о 09:30 год. в с.Панфили відбувся захід присвячений Дню примирення та Дню Перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни.
11 Травня, 2021 р., 15:28
8 травня 2021 року о 09:00 годині в селі Супоївка біля меморіальної стели загиблих воїнів в роки Другої світової війни відбувся мітинг «Тільки пам'ять не сивіє…», присвячений Дню пам'яті і примирення та 76-річниці Перемоги над нацизмом у роки Другої Світової війни.