01 Травня, 2021 р., 08:00
Першотравень - це не просто свято весни і праці. Це свято історично утворилося, як день боротьби працівників за свої права.
30 Квітня, 2021 р., 18:09
З 00 год. 00 хв. 01 травня 2021 року на території Яготинської міської територіальної громади скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
30 Квітня, 2021 р., 17:46
Напередодні пасхальних свят, за ініціативи міського голови Наталії Дзюби, привітали з нагоди великого свята Воскресіння Христового дітей та батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу Роговців Віталія Олексійовича та Марії Валеріанівни.
30 Квітня, 2021 р., 14:30
Напередодні пасхальних свят, 30 квітня за ініціативи міського голови Наталії Дзюби привітали з нагоди великого свята Воскресіння Христового голів первинних ветеранських організацій Яготинської міської ради.
30 Квітня, 2021 р., 13:39
Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь та з великим трепетом. Найважливішими страви великоднього столу завжди були паски та крашанки.
30 Квітня, 2021 р., 13:20
До Великодня Міжнародний благодійний фонд «Let's help» безкоштовно надали паски підопічним стаціонарних відділеннь для тимчасового або постійного проживання в с. Капустинці і с.Черняхівка.
30 Квітня, 2021 р., 13:17
За участі працівників служби у справах дітей та сім’ї та центру соціальних служб Яготинської міської ради, спільно із дільчими відділення № 2 Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області організовано та проведено  нічний рейд «Дозвілля молоді» наприкінці квітня 2021 року.
30 Квітня, 2021 р., 13:15
29 квітня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олени Федини.
30 Квітня, 2021 р., 13:10
У рамках програми «Велике будівництво» на Київщині готуються покращувати енергоефективність Яготинського НВК № 2. Наразі підрядники проводять підготовчі роботи на будівельному майданчику. Після розпочнуть роботи з енергоефективності, утеплення, тощо.
30 Квітня, 2021 р., 13:08
29 квітня, на інформаційних сторінках 389 683 учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.