28 Квітня, 2021 р., 13:52
Комунальне некомерційне підприємство Яготинської міської ради "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги" з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 18:00 проводить запис на щеплення проти COVID-19. Першочергово щеплення отримають особи старше 65 років.
28 Квітня, 2021 р., 08:15
Саме працівники швидкої допомоги першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, в будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим.
27 Квітня, 2021 р., 15:18
23 квітня 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Оксаною Миненок  проведено он-лайн засідання професійної спільноти завідуючих закладів дошкільної освіти на тему: «Організація роботи з взаємодії закладу дошкільної освіти з родиною».
27 Квітня, 2021 р., 15:11
З нагоди Дня пам’яті та примирення ветерани й учасники бойових дій отримають щорічні разові виплати.
27 Квітня, 2021 р., 15:02
Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. На Великодні свята відбуватимуться богослужіння у великій кількості храмів. В ці святкові дні культові заклади відвідає велика кількість людей. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.
26 Квітня, 2021 р., 18:06
26 квітня – 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи, День національної жалоби. Страшні наслідки Чорнобильської трагедії: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції. Про те, що сталось, не можна забувати. Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Ця біда не минула безслідно, вона принесла світові багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про трагедію.