30 Квітня, 2021 р., 12:36
30.04.2021 відбулася нарада під головуванням міського голови Наталії Дзюби з благочинними церков громади та головними лікарями, щодо заходів спрямованих на недопущення поширення інфікування громадян корона вірусною інфекцією COVID-19 під час Великодніх богослужінь.
30 Квітня, 2021 р., 11:39
Що ближче відкриття ринку землі, то більше правових запитань виникає у власників та користувачів земельних ділянок. Тому надзвичайно важливо з боку правової спільноти забезпечити українським громадянам надання якісної правової допомоги із земельних питань. Кожна людина може отримати правову інформацію, консультацію чи роз’яснення з правових питань, звернувшись до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – центри). Крім того, визначені законом категорії осіб можуть скористатися окремими видами правових послуг, що надаються юристами центрів та адвокатами, а саме: захистом, представництвом інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складенням документів процесуального характеру.
30 Квітня, 2021 р., 08:00
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника, адже захист кордону держави із сивої давнини до сьогодні залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків.
29 Квітня, 2021 р., 16:16
Зовнішній вигляд організації з прилеглою територією часто служить його візитною карткою. Тому не дивно, що облаштуванню та благоустрою відводиться далеко не остання роль.
29 Квітня, 2021 р., 15:45
28 квітня на міському стадіоні м. Канева відбувся Міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу присвячений воїнам АТО/ООС. У змаганні взяли участь 4 команди: ФК "Рось" м. Біла Церква; ФК «OLIMP» м. Сміла; ДЮСШ м. Канів та ДЮСШ м. Яготин.
29 Квітня, 2021 р., 14:36
29 квітня відбулось засідання 8 сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.
28 Квітня, 2021 р., 15:12
28 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби
28 Квітня, 2021 р., 14:22
На Центральній площі міста Яготина на огляд мешканцям Яготинської міської територіальної громади та її відвідувачам виставлені Великодні писанки.