26 Квітня, 2021 р., 15:29
26 квітня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулася апаратна нарада з начальниками комунальних підприємств та керівниками структурних підрозділів Яготинської міської ради.
26 Квітня, 2021 р., 14:30
1986 рік. Рік, який змінив людство назавжди. Життя, яке вирувало розмаїттям кольорових фарб раптом набуло чорно-сірих віддтінків... Зупинилося майже все і навіть Спорт, який завжди витримував будь які навантаження, нахилив голову перед таким могутнім ворогом, як Чорнобильська катастрофа.
26 Квітня, 2021 р., 13:35
«Третій ангел просурмив, і впала з неба звізда, що горіла, немов світильник. І впала і на третину рік, і на джерела вод. Ім’я цієї звізди – Полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли від вод, тому що вони гіркими стали…». (Біблія. Новий завіт. Одкровення Святого Іоана Богослова). До 26 квітня 1986 року – це всього лиш пророцтва, а нині це вже жорстока Книга Буття України.
26 Квітня, 2021 р., 11:42
26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині…
26 Квітня, 2021 р., 08:00
Вшановуючи сумнозвісну 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу у світі техногенну катастрофу. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав.
25 Квітня, 2021 р., 08:02
Майже півстоліття поспіль, відзначається Всесвітній день поріднених міст в останню неділю квітня, за рішенням Всесвітньої федерації поріднених міст, метою якої є розвиток взаєморозуміння й співробітництва між народами незалежно від їх раси, мови, релігії або політичної системи шляхом поріднення міст, підтримки співробітництва в дусі рівноправності між міською або регіональною владою країн.
25 Квітня, 2021 р., 08:00
Вітаю з Вербною неділею! У цей особливий день, що прийшов до нас з біблійних часів, хочу побажати вам благополуччя, любові і щастя. Добро, радість і благоденство нехай будуть завжди поруч з вами, Господь береже вас і охороняє на життєвому шляху.
23 Квітня, 2021 р., 17:06
Яготинська міська рада повідомляє, що на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 23.04.2021, було прийнято рішення про продовження карантинних обмежень на території Яготинської міської територіальної громади по 30 квітня 2021 року, у зв’язку з ситуацією з захворюваності на коронавірус.
23 Квітня, 2021 р., 16:10
Комісія Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій продовжила дії протиепідемічних заходів. Таке рішення було прийнято 23 квітня під час позачергового засідання комісії (протокол № 13 від 23.04.2021).
23 Квітня, 2021 р., 15:28
22 квітня 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради О.Миненок проведено он-лайн засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей в закладах дошкільної освіти».