07 Травня, 2021 р., 08:00
Мама! Найдорожче слово в світі
06 Травня, 2021 р., 10:10
В Україні триває сезон господарських робіт, який насамперед супроводжується боротьбою зі сміттям та залишками рослинності шляхом спалювання. Така діяльність, за яку, між іншим, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Особливо це питання стоїть гостро у період тривалих травневих вихідних.
06 Травня, 2021 р., 08:16
Комунальне підприємство «Комунальник» в рамках двомісячника благоустрою продовжує роботи з впорядкування території міста.
06 Травня, 2021 р., 07:59
Яготинська міська рада повідомляє, що Товариством з обмеженою відповідальністю «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ», яке надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області розпочало роботи з поточного (ямкового) ремонту дорожнього покриття вулиці Толбухіна в м. Яготині.
05 Травня, 2021 р., 13:26
Шановні яготинці!
05 Травня, 2021 р., 13:20
Яготинська міська рада повідомляє, що на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 30.04.2021, було прийнято рішення з 00 год. 00 хв. 01 травня 2021 року на території Яготинської міської територіальної громади скасувати «червоний» рівень епідемічної небезпеки, встановленого рішенням позачергового засідання зазначеної комісії від 24.03.2021 (протокол № 4 (із змінами) та застосувати на території Яготинської міської територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), відповідно до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення.
04 Травня, 2021 р., 13:46
За останні роки явище булінгу, на жаль, стійко увійшло в життя українських підлітків. Майже щоденно в засобах масової інформації та в соціальних мережах повідомляється про випадки, булінгу/цькування в дитячому середовищі.
02 Травня, 2021 р., 08:00
У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої вести, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.