08 Травня, 2021 р., 08:02
Ось вже 76 років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
08 Травня, 2021 р., 08:00
Дорогі волонтери, доброчинці, благодійники! Дозвольте привітати вас із Міжнародним Днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
07 Травня, 2021 р., 15:39
Наказом управління молоді та спорту Київської обласної адміністрації від 30.03.2021 № 84 «Про присвоєння спортивних розрядів з олімпійських видів спорту»
07 Травня, 2021 р., 15:32
Травень... Це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень... А ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир. «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!».
07 Травня, 2021 р., 15:05
Щороку, на початку травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів і дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли нашу країну з руїн.
07 Травня, 2021 р., 12:19
10 травня о 17.00 на стадіоні "Колос" в м.Яготині відбудеться 1/8 фіналу Кубку Київської області з футболу між командами "Кристал" Яготин та "Колос" Пустоваровка, Білоцерківський район.
07 Травня, 2021 р., 11:50
У цій урочистій тиші ми пам'ятаємо минуле і в цю хвилину не тільки про загиблих, але й живих нагадує заклик, що стукає в серці, клятва, обіцянка: "Ніхто не забутий, ніщо не забуте".
07 Травня, 2021 р., 11:46
Під час карантину дуже стали популярними мистецькі конкурси в дистанційному режимі. А оскільки карантин це не канікули та наші учні навчаються мистецтва в он-лайні, чому й не спробувати свої творчі сили в таких фестивалях-конкурсах, адже творчий процес має бути постійним, тому карантин та самоізоляція не перешкода для митців. Наші вихованці не лише брали активну участь у дистанційних конкурсах, а й виборювали призові місця.
07 Травня, 2021 р., 11:42
Наймиліша для нас людина, людина з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!