Всесвітній день поріднених міст!

Дата: 25.04.2021 08:02

Фото без описуМайже півстоліття поспіль, відзначається Всесвітній день поріднених міст в останню неділю квітня, за рішенням Всесвітньої федерації поріднених міст, метою якої є розвиток взаєморозуміння й співробітництва між народами незалежно від їх раси, мови, релігії або політичної системи шляхом поріднення міст, підтримки співробітництва в дусі рівноправності між міською або регіональною владою країн.

Кожного року офіційні делегації відвідують один одного, успішно здійснюють різнопланові міжнародні програми: освітні, мистецькі, спортивні, обмін досвідом на рівні структур виконавчої влади та місцевого самоврядування. Статус міста-партнера дає можливість лобіювати різні інтереси: економічні, культурні, освітні, спортивні, соціальні. Є можливість активніше брати участь у різних міжнародних програмах та проєктах.

Нажаль, за теперішньої ситуації пов’язаної з всесвітнім захворюванням та епідемією спричиненою коронавірусом COVID-19, спілкування з містами побратимами відбувається лише дистанційно. Проте дружні взаємовідносини та спілкування доводять наше прагнення до збереження і зміцнення миру, братньої взаємодопомоги, взаєморозуміння і довіри між нашими громадами.

Яготинщина щиро вітає міста-побратими місто Келераш, Республіка МолдоваОбщина Дві Могили, Республіка БолгаріяГміна Панкі, Республіка Польща та зичимо їм процвітання, добробуту, а їх мешканцям міцного здоров'я, наснаги та віри у своє місто та майбутнє наших країн.

Яготинський міський голова                 Наталія Дзюба