21 Квітня, 2021 р., 14:11
Рік від року весняна акція з двомісячника благоустрою не залишає байдужими жителів Яготинської громади. До її проведення активно долучаються установи, організації та підприємства міста, молодіжні громадські організації, учнівська та студентська молодь.
21 Квітня, 2021 р., 13:58
20 квітня 2021 року директор комунального підприємста Яготинської міської ради "Кирильське" разом з жителями села Кулябівка та представниками ДП "Іркліївський розплідник рослиноїдних риб" провели зариблення ставку Супій-2 (озеро Кирильське). До водойми випущено дворічний мальок товстолоба в кількості однієї тони.
21 Квітня, 2021 р., 11:01
Інформація по захворюваності на COVID-19 в Яготинській міській територіальній громаді станом на 21.04.2021:
21 Квітня, 2021 р., 08:20
Кожний ранок на роботі починається з привітного погляду секретаря, який зустрічає відвідувачів, відповідає на дзвінки, оформляє документи. І немає ніякої таємниці в тому, що секретар – це одна з тих професій, яка користується попитом в усьому світі.
20 Квітня, 2021 р., 16:41
Пожежами в екосистемах завдається величезна шкода ґрунтам, рослинному та тваринному світу. Випалювання погіршують якість ґрунтів та призводять до змін видового складу рослинності. У вогні гинуть корисні комахи, які зимували у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.
20 Квітня, 2021 р., 15:19
Коли, гортаючи стрічку новин, ми бачимо повідомлення про різноманітні кримінальні правопорушення, здається, що це може статися з ким завгодно, але точно не зі мною. Відтак і над питанням, що робити в такій ситуації, ми замислюємося лише тоді, коли вже стали жертвою кримінального правопорушення. На жаль, на 100% застрахувати себе від небезпек неможливо. Однак можна спробувати зменшити ризики потрапляння у неприємні ситуації. Але якщо вона сталася, то треба знати, що тоді робити.
20 Квітня, 2021 р., 12:31
«Прийміть дитину у родину» з таким закликом звертаємось до жителів нашої громади, які мають бажання та можливість взяти на виховання дитину в свою сім'ю.
20 Квітня, 2021 р., 11:33
Здавна з настанням весни українці збираються разом і влаштовують толоку: облаштовують благоустрій вулиць, висаджують квіти та дерева, прибирають прибудинкові території, наводять порядок у дворах та оселях. На допомогу приходять усі: сусіди, родичі та друзі.