08 Квітня, 2021 р., 14:37
З 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики праці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації між людьми з вадами слуху та представниками органів держаної влади.
07 Квітня, 2021 р., 16:23
06 квітня відбулася нарада під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира Галицького з керівниками структурних підрозділів Яготинської міської ради.
07 Квітня, 2021 р., 10:59
Відповідно до положення та плану роботи служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації з метою захисту прав та законних інтересів дітей 06 квітня 2021 відбулась онлайн – нарада з питань функціонування ПС (прийомний сімей) та ДБСТ (дитячих будинків сімейного типу) в Київській області.
07 Квітня, 2021 р., 08:35
Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.
06 Квітня, 2021 р., 16:55
Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» продовжує роботи з благоустрою території міста Яготина. Так, на узбіччі автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-41 Новий Биків - Згурівка - Яготин, яка співпадає в місті Яготині з вулицею Київська, працівниками підприємства видаляються чагарники та прибирається сміття.
06 Квітня, 2021 р., 16:08
Карантин спорту не завада, тож сьогодні спортсмени Яготинщини приєдналися до акції з підняття білої картки з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Біла картка в руці, на противагу червоній, символізує чесність і конструктивний підхід в спортивному суддівстві. Біла картка – знак миру та спокою у світі!
06 Квітня, 2021 р., 13:50
06 квітня у малому залі Яготинської міської ради відбулося засідання  Ради підприємців і роботодавців при Яготинській міській раді під головуванням міського голови Наталії Дзюби.
06 Квітня, 2021 р., 08:30
Сьогодні весь Світ відзначає Міжнародний день спорту заради розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).