01 Квітня, 2021 р., 16:43
31 березня 2021 року менеджерка з соціальних проєктів Благодійний фонд "МХП-Громаді" Юлія Дробот відвідала КНП "Яготинська центральна міська лікарня". Відвідала не просто так, а з важливою місією: вручила п’ять багатофункціональних ліжок з матрацами до них та ковролін від Благодійного фонду «МХП-Громаді».
01 Квітня, 2021 р., 16:27
Клубні установи, зокрема будинки культури та сільські клуби – головні осередки, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості. Зараз повноваження по утриманню цих установ лягло на плечі громади.
01 Квітня, 2021 р., 15:57
1 квітня 2021 року відбулася робоча нарада працівників сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради з директором та тренерами-викладачами Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи. Під час зустрічі було обговорено ряд питань, що стосувалися діяльності Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи станом на 1 квітня 2021 року та визначені перспективи подальшої співпраці на 2021-2022 навчальний рік.
01 Квітня, 2021 р., 15:26
Яготинська районна філія КОЦЗ інформує про актуальні вакансії для шукачів роботи Яготина та району на підприємстві ПрАТ “Вентиляційні системи”. Місце виконання робіт: м. Боярка, Києво-Святошинський р-н.
01 Квітня, 2021 р., 15:13
01 квітня поточного року Голова Яготинської міської ради Наталія ДЗЮБА та завідувач Сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції апарату Яготинської міської ради Олександр ГОЛОВЧЕНКО взяли участь в онлайн-нараді під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра НАЗАРЕНКА з питань організації роботи щодо забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах Київської області.
01 Квітня, 2021 р., 12:24
З метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків за виховання та розвиток дітей, законодавством України про охорону та захист прав дитини встановлено відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час на вулиці:
01 Квітня, 2021 р., 12:20
На основі протоколу № 4 від 24.03.21 Яготинської міської комісії з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції в КП «Яготинське ВУ ВКГ» з 01.04.2021 року до 09.04.2021 року особистий прийом громадян вестися не буде.
01 Квітня, 2021 р., 11:00
01 квітня 2021 року Яготинський міський голова Наталія ДЗЮБА провела  позачергове засідання комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС. На основі отриманої інформації про значне погіршення ситуації з поширенням коронавірусного захворювання на території Яготинської міської територіальної громади на пропозицію Наталії Миколаївни члени комісії погодили рішення про введення жорстких обмежувальних заходів:
31 Березня, 2021 р., 16:35
Система надання безоплатної правової допомоги запускає проєкт «Волонтер БПД». Його мета – залучити громадських активістів, які виявили бажання стати волонтерами надання безоплатної правової допомоги.
31 Березня, 2021 р., 16:29
31 березня 2021 року міським головою Наталії Дзюби була проведена перша цього року робоча зустріч з представниками місцевих тепломереж щодо визначення результатів роботи в нинішній опалювальний сезон та початку підготовки до нового. На зустрічі були: