24 Березня, 2021 р., 17:02
Після осінньо-зимового періоду стан дорожнього покриття деяких автомобільних доріг загального користування, на яких здійснюється інтенсивний рух транспортних засобів, погіршився.
24 Березня, 2021 р., 16:41
24 березня 2021 року на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС, враховуючи останні рішення Кабінету Міністрів України та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою попередження розповсюдження та запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Яготинської міської територіальної громади, були прийняті відповідні рішення.
23 Березня, 2021 р., 21:10
23 березня 2021 року Яготинський міський голова Наталія Дзюба провела онлайн нараду зі старостами старостинських округів Яготинської міської ради. На початку наради Наталія Миколаївна звернула увагу її учасників на введення обмежувальних заходів у зв'язку з поширенням коронавірусу та погіршенням епідемічної ситуації щодо COVID-19, у зв'язку з чим на території Яготинської громади з понеділка було введено в дію рішення комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС, ухваленого на її позачерговому засіданні 19 березня 2021 року.
23 Березня, 2021 р., 12:54
23 березня 2021 року учитель початкових класів Оксана Валентинівна Гречка на базі Яготинського НВК № 3 провела заключний етап обласного онлайн майстер-класу на тему «Технології доповненої реальності в освітньому процесі». Присутні ознойомились з технологіями, які розширюють можливості вчителів, надаючи стимулюючий цифровий контент та функції, що в найкоротші терміни можуть мотивувати учнів до навчання та підвищити результативність.
23 Березня, 2021 р., 11:32
Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» розпочало роботу з поліпшення і вдосконалення мережі зовнішнього освітлення на території населених пунктів старостинських округів Яготинської міської територіальної громади.
22 Березня, 2021 р., 20:46
На виконання протоколу № 2 позачергового засідання комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19 березня 2020 року працівниками Яготинської міської ради розпочато щоденний моніторинг перевезень на міських маршрутах загального користування.
22 Березня, 2021 р., 16:25
22 березня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулась щотижнева апаратна нарада з начальниками структурних підрозділів Яготинської міської ради та керівниками комунальних підприємств.