18 Березня, 2021 р., 14:53
18 березня 2021 року під головуванням заступника міського голови, голови комісії Олени Федини в малій залі Яготинської міської ради відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги громадянам Яготинської громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.
18 Березня, 2021 р., 13:07
З початком весняного періоду Комунальне підприємство «Комунальник» Яготинської міської ради перейшло до нового комплексу робіт з благоустрою території міста Яготина. Сьогодні, наприклад, по вулиці Київській проводиться видалення чагарників та прибирається сміття. Такий же обсяг робіт буде проведено по іншим вулицям міста.
18 Березня, 2021 р., 12:51
Завдання вчителя образотворчого мистецтва — розвинути в дитини вміння виражати своє ставлення до творів мистецтва, навчити відчувати їх цінність в житті людини, сприймати та оцінювати явища художньої культури. Впровадження сучасних технологій навчання має творчоактивізуючий вплив на процес естетичного розвитку особистості.
18 Березня, 2021 р., 08:55
13 березня 2021 року в м. Києві відбулися Всеукраїнські хореографічні змагання “Dance ReastoR - 2021”, організовані Всесвітньою Унією культури та мистецтв.
17 Березня, 2021 р., 15:21
17 березня 2021 року Яготинський міський голова Наталія Дзюба провела особистий прийом громадян. Більша частина звернень мешканців територіальної громади стосувалися питань ремонту вулиць, підведення комунікацій, підприємницької діяльності та земельної сфери. По кожному зверненню Наталія Миколаївна надала відповідні доручення працівникам міської ради для відпрацювання в межах своїх повноважень.
17 Березня, 2021 р., 08:09
Вітаю особовий склад Яготинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з нагоди Дня мобілізаційного працівника!
16 Березня, 2021 р., 16:55
Сьогодні у приміщенні міської ради відбувся особистий прийом громадян депутатом Київської обласної ради VIII скликання Наталією Онопрієнко-Капустіною.
16 Березня, 2021 р., 14:04
Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.
16 Березня, 2021 р., 12:50
16 березня 2021 року в Яготинській ЗОШ № 1 Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено засідання школи молодого вчителя початкових класів з теми «Створення умов для забезпечення успіху кожної дитини».