19 Березня, 2021 р., 17:39
Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні 19.03.2021 на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС у зв’язку з критичною ситуацією захворюваності на коронавірус були прийняті рішення про запровадження обмежувальних заходів на території яготинщини з метою попередження розповсюдження та запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.
19 Березня, 2021 р., 16:25
19 березня 2021 року відбулося друге позачергове засідання комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС у зв’язку з критичною ситуацією захворюваності на коронавірус у Яготинській громаді.
19 Березня, 2021 р., 16:05
19 березня 2021 року Яготинський міський голова Наталія Дзюба взяла участь у онлайн нараді під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Володіна за участю представників органів самоврядування та структур виконавчої влади. На розгляд учасників наради було винесено питання життєдіяльності громад Київщини:
19 Березня, 2021 р., 14:05
Яготинська міська рада інформує, що враховуючи загострення ситуації з коронавірусом, відбулось позачергове засідання комісії Яготинської міської ради  з питань ТЕБ і НС від 18.03.2021.
19 Березня, 2021 р., 14:00
19 березня 2021 року у малій залі Яготинської міської ради міський голова Наталія Дзюба від себе особисто і від імені Яготинської міської територіальної громади тепло привітала працівників комунальної сфери з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
19 Березня, 2021 р., 12:35
Дорогі друзі! В рамках активного проведення профорієнтаційної роботи серед молоді Яготинська районна філія Київського ОЦЗ повідомляє про продовженняОнлайн марафону "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"  на період з 20 березня по 01 квітня 2021 року.
19 Березня, 2021 р., 08:12
Від усієї Яготинської міської територіальної громади щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них і сьогодні чудова нагода подякувати усім тим, кому належить місія опікуватися нашим побутом.
18 Березня, 2021 р., 16:36
Сьогодні в малій залі Яготинської міської ради міський голова Наталія Дзюба провела перше засідання робочої групи з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинської територіальної громади, утвореної на шостій черговій сесії міської ради. На порядок денний було винесено два питання:
18 Березня, 2021 р., 15:11
На обласному етапі XХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у 2020/2021 н.р., представники  Яготинщини знову показали високий рівень підготовки і зайняли гідні місця в числі призерів. Вітаємо наших переможців: