A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Всесвітній день поріднених міст

Дата: 27.04.2020 09:02
Кількість переглядів: 244

Майже півстоліття поспіль, відзначається Всесвітній день поріднених міст в останню неділю квітня, за рішенням Всесвітньої федерації поріднених міст, метою якої є розвиток взаєморозуміння й співробітництва між народами незалежно від їх раси, мови, релігії або політичної системи шляхом поріднення міст, підтримки співробітництва в дусі рівноправності між міською або регіональною владою країн.

Сьогодні місто Яготин має три міста-побратими: місто Келераш, Республіка Молдова, Община Дві Могили, Республіка Болгарія, Гміна Панкі, Республіка Польща. Крім того, 20 вересня 2019 року, з містом Світлогорськ, Республіки Білорусь була заключна декларація про наміри.

Кожного року офіційні делегації відвідують один одного, успішно здійснюють різнопланові міжнародні програми: освітні, мистецькі, спортивні, обмін досвідом на рівні структур виконавчої влади та місцевого самоврядування. Статус міста-партнера дає можливість лобіювати різні інтереси: економічні, культурні, освітні, спортивні, соціальні. Є можливість активніше брати участь у різних міжнародних програмах та проєктах.

Також, діти міста Яготина та міста Келераш, Республіки Молдова щороку мають можливість провести свої літні канікули відвідавши місто-побратим. В цей період діти ознайомлюються з історичною та культурною спадщиною країн ЄС та євроінтеграцією нашої молоді у світову спільноту та популяризацію України на Європейській карті.

Нажаль, за теперішньої ситуації пов’язаної з всесвітнім захворюванням та епідемією спричиненою коронавірусом COVID-19, спілкування з містами побратимами відбувається лише дистанційно. Проте дружні взаємовідносини та спілкування доводять наше прагнення до збереження і зміцнення миру, братньої взаємодопомоги, взаєморозуміння і довіри між нашими громадами.

Яготинщина щиро вітає міста-побратими місто Келераш, Республіка Молдова, Община Дві Могили, Республіка Болгарія, Гміна Панкі, Республіка Польща та зичимо їм процвітання, добробуту, а їх мешканцям міцного здоров'я, наснаги та віри у своє місто та майбутнє наших країн.

 

З повагою

Яготинський міський голова                 Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень