04 Березня, 2021 р., 13:36
До відома споживачів, які користуються послугами з централізованого водопостачання та водовідведення!
03 Березня, 2021 р., 14:09
АТ «Київоблгаз» виконує повний спектр послуг від проектування до пуску газу. Видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.
02 Березня, 2021 р., 14:00
02 березня рятувальники Яготинського районного сектору спільно з представниками Яготинського будинку  дитячої та юнацької творчості провели спільне засідання, під час якого визначили переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».
02 Березня, 2021 р., 13:58
Напередодні відзначення дня народження Тараса Шевченка вітаємо Зарміну Заріфі, ученицю 10 класу Фарбованського НВК та її вчителя Василя Леонтійовича Пінчука із 3-м місцем в секції «Українська мова» в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  у 2020/2021 н.р.
02 Березня, 2021 р., 13:55
“Хто володіє інформацією, той володіє світом”, - сказав колись Уїнстон Черчілль. Дійсно, інформація у сучасному світі - це стратегічний ресурс. Відсутність інформації, її спотворення чи викривлення може призвести до серйозних наслідків. Тож, дуже важливе своєчасне інформування громадян, які звертаються за послугами до служби зайнятості. З цією метою у службі зайнятості постійно проводяться профінформаційні та профконсультаційні заходи.
02 Березня, 2021 р., 13:44
27 лютого 2021 року у м. Переяслав відбувся зональний етап чемпіонату Київської області з футзалу серед команд 2012-2013 р.н.
02 Березня, 2021 р., 13:32
06 березня 2021 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбудеться фінальний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Київській області.