22 Лютого, 2021 р., 15:00
19 лютого 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників  Яготинської міської ради О.Миненок було проведено спільне засідання методичного об'єднання директорів  та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти на тему: «Планування роботи в закладах дошкільної освіти: річний план, вимоги та рекомендації». Мета спільного засідання –  удосконалити знання директорів та вихователів-методистів щодо планування роботи закладів дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства.
22 Лютого, 2021 р., 13:59
Під керівництвом міського голови Наталії Дзюби 22 лютого відбулася щотижнева апаратна нарада за участю посадових осіб, керівників структурних підрозділів та керівників комунальних підприємств, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
21 Лютого, 2021 р., 08:06
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули у Києві на вулицях Грушевського та Інститутській. Усі вони були простими людьми та вирішили відстоювати інтереси на Майдані Незалежності. Вони не думали про те, що можуть загинути. Вони лише знали, що так як є, далі бути в Україні не може.
20 Лютого, 2021 р., 14:12
Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора.
20 Лютого, 2021 р., 08:00
Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати, та сьогодні історія безжальна... Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го... Її важко буде дочитати до крапки...
19 Лютого, 2021 р., 11:27
До Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2021 року о 10:00 відбудеться покладання квітів до стели «Слава Героям України» на Алеї Слави в м.Яготині.
19 Лютого, 2021 р., 11:16
20 лютого 2014-го року стало переломною датою надії на краще для всього українського народу… надії, яка супроводжує нас всюди, адже кожний з нас завжди сподівається на краще.
19 Лютого, 2021 р., 10:12
Як тільки випадав перший сніг, всі радісно бігли на двір ліпити сніговика, чи не так? Більшість із нас досі полюбляє цю цікаву забаву, тому що сніговик став невід’ємним і найприємнішим традиційним символом зимових свят та одним з улюблених персонажів дітей та дорослих. Створюючи його образ батьки стають ближчими до дітей, радіють, занурюються в прекрасний світ дитинства.