01 Лютого, 2021 р., 16:27
Рекомендації щодо безпечної поведінки у зимовий період для запобігання травмування та нещасних випадків
01 Лютого, 2021 р., 16:23
З 09 лютого по 26 лютого 2021 року Національна академія державної прикордонної служби України та Національна академія Національної Гвардії України проводять рекламну компанію щодо умов вступу та навчання.
01 Лютого, 2021 р., 16:17
01 лютого в Яготинській міській раді відбулася робоча нарада, під головуванням міського голови Наталії Дзюби, з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень громадським транспортом загального користування в м. Яготині та в межах Яготинської міської територіальної громади.
01 Лютого, 2021 р., 15:03
З настанням зими у працівників комунальних служб, а також у власників приватних будинків чи дачних ділянок, приватних підприємців, додалося клопотів, пов’язаних з прибиранням снігу.
01 Лютого, 2021 р., 14:25
Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 01 лютого відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.
30 Січня, 2021 р., 15:15
При сні­го­па­дах і оже­ле­ди­ці суб’єкти підприємницької діяльності зобов'язані біля своїх торгових закладів на прилеглих територіях проводити при­би­рання: звіль­ня­ти тро­ту­ари, схо­ди до закладів торгівлі  від сні­гу, льоду та по­си­па­ти їх піс­ком, сво­єчас­но очи­ща­ти да­хи та кар­ни­зи від льоду та бурульок із за­без­пе­чен­ням за­хо­дів без­пе­ки для пішоходів та покупців.
29 Січня, 2021 р., 15:57
Вже другий день поспіль погіршення погодних умов. Незважаючи на те, що снігопади не припиняються, підприємці Яготинської територіальної громади продовжують розчистку снігу біля свої торгових закладів.
29 Січня, 2021 р., 14:37
29 січня 1918 року біля селища Крути відбувся бій між 4 – тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під приводом есера Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. До цього загону увійшли студенти молодших курсів університету Святого Володимира (нині Київський національний університет ім. Тараса Шевченка), українського народного університету та учні старших класів української гімназії Кирило – Мефодіївського братства. Всього студентів та учнів було близько сотні, майже всім від 15 до 20 років, які не мали достатньої військової підготовки й були погано озброєні.
29 Січня, 2021 р., 12:15
29 січня вшановуємо подію 1918 року, яка ввійшла в історію України, як День пам’яті Героїв Крут і стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.