11 Вересня, 2020 р., 15:30
Шановні спортсмени, тренери, викладачі, працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, ветерани, прихильники активного і здорового способу життя та спортивні уболівальники!
11 Вересня, 2020 р., 10:50
10 вересня відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробці Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 3225510100:09:026:0038), орієнтовною площею 4,9236 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для будівництва трансформаторної підстанції ПС110 кВ з необхідними мережами) по вул. Садова, 15 в місті Яготині в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради, з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації, визначення параметрів і формування принципів планувальної організації забудови, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.
09 Вересня, 2020 р., 11:49
У зв’язку з погіршенням ситуації з СOVID-19 у Яготинському НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3» інформуємо наступне.
08 Вересня, 2020 р., 10:39
Гігієнічні рекомендації.
07 Вересня, 2020 р., 15:17
Об'єктом злочину є встановлений з метою забезпечення нормальної діяльності органів державної виконавчої влади порядок ведення військового обліку й організації відповідних зборів.
07 Вересня, 2020 р., 12:12
21 вересня у Яготині традиційно відзначають День міста. Зазвичай це свято проходить особливо активно і насичено, проте цьогоріч корективи у святкування внесла пандемія коронавірусу і введений через неї карантин.
07 Вересня, 2020 р., 11:39
Дмитро Дронов ініціював проведення спільних нарад з керівниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у районах Київської області. Головним завданням обговорень стане визначення перешкод, що можуть завадити у підготовці до опалювального періоду. Заходи планують провести до кінця вересня.
07 Вересня, 2020 р., 10:59
Яготинська міська рада інформує про те, що відповідно до ч. 3 ст. 53 Виборчого кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Яготинської міської ради прийняв рішення від 03 вересня 2020 року № 149 "Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації (спеціальних конструкцій) на період проведення виборів депутатів місцевих рад, Яготинського міського голови 25 жовтня 2020 року в адміністративних межах Яготинської міської ради".
07 Вересня, 2020 р., 09:34
Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 07 вересня відбулася щотижнева апаратна нарада, в ході якої були заслухані звіти керівників комунальних підприємств за серпень місяць та розглянуті найважливіші питання життєдіяльності міста.
05 Вересня, 2020 р., 11:26
Розпочато роботи з капітального ремонту меморіального комплексу «Алея слави» у м. Яготині.