22 Вересня, 2020 р., 09:45
Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 22 вересня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.
21 Вересня, 2020 р., 17:22
У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами війни, кому випало пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю.
21 Вересня, 2020 р., 17:16
З нагоди свята Дня міста голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський від імені Київської обласної ради вручив відзнаку Київської обласної ради "Нагрудний знак" За заслуги перед Київщиною" міському голові Наталії Дзюбі за значні особисті заслуги перед Київщиною, а саме, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Київської області, забезпечення системного вирішення завдань у сфері місцевого самоврядування, багаторічну плідну діяльність, високий професіоналізм та активну громадську позицію.
21 Вересня, 2020 р., 16:10
В залі засідань Яготинської міської ради звучало багато гарних слів на славу нашого міста Яготина, який своєю любов’ю зігріває не одне століття. Ми, його мешканці, намагаємось відповісти йому взаємністю – прикрашаємо, оновлюємо, осучаснюємо. І в цей вересневий день відповідно до рішення 69 сесії Яготинської міської ради VII скликання від 17.09.2020 № 2839-69-VII "Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Яготина»" враховуючи значний особистий внесок в розвиток міста, активну громадянську позицію вручено посвідчення «Почесний громадянин міста Яготина» та нагрудний знак –Олександру Олексійовичу Мостіпану.
21 Вересня, 2020 р., 15:27
21 вересня у залі засідань Яготинської міської ради відбулося нагородження подяками міського голови з нагоди святкування  468-ї річниці з Дня заснування та 63-ї річниці надання Яготину статусу міста.
21 Вересня, 2020 р., 11:11
З нагоди 77-ї річниці визволення міста Яготина від нацистських загарбників голова Яготинської міської ради Наталія Дзюба, голови Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський, Яготинської районної ради Петро Гайдай, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та керівники комунальних підприємств, установ і організацій міста вшанували пам'ять тих, хто героїчно боронив нашу рідну землю в роки Другої світової війни.
20 Вересня, 2020 р., 10:34
19 вересня на стадіоні «Колос» відбувся ветеранський товариський матч між командами Яготинщини 35+.
18 Вересня, 2020 р., 15:57