15 Грудня, 2020 р., 15:44
15 грудня 2020 року в залі засідань міської ради відбулося засідання Ради підприємців при Яготинській міській раді під головуванням міського голови Наталії Дзюби.
15 Грудня, 2020 р., 10:38
Феєрверки зачаровують, дають відчуття свята. І водночас несуть велику небезпеку. Травми людей та тварин, що можуть призвести до загибелі, пожежі – такою може бути ціна «запального» свята. Аби свята пройшли безпечно і щасливо, слід пам’ятати елементарні правила користування піротехнікою.
15 Грудня, 2020 р., 08:07
Щиро вітаю вас, суддів та працівників апаратів судів, людей, які присвятили своє життя надзвичайно важливій для країни справі – служінню правосуддю, з професійним святом – Днем працівників суду.
14 Грудня, 2020 р., 16:51
11 грудня 2020 року заступник міського голови Сергій Овчаренко разом з головою Яготинської районної державної адміністрації Олександром Кудрявським провели об’їзд Кулябівського та Двірківщанського старостинських округів територіальної громади.
14 Грудня, 2020 р., 16:45
10 грудня 2020 року міський голова Наталія Дзюба разом з головою Яготинської районної державної адміністрації Олександром Кудрявським провели об’їзд Сулимівського, Лозовоярівського, Лемешівського, Годунівського та Жоравського старостинських округів територіальної громади з метою ознайомлення з діяльністю напрямків галузей освіти, культури, охорони здоров’я та інших сфер забезпечення життєдіяльності зазначених сіл.
14 Грудня, 2020 р., 15:29
Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє:
14 Грудня, 2020 р., 15:01
14 грудня, на Алеї Слави міста Яготина відбулося покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до стели «Дзвони Чорнобиля».
14 Грудня, 2020 р., 11:29
Під головуванням Яготинського міського голови Наталії Дзюби, 14 грудня відбулася щотижнева апаратна нарада, в ході якої були розглянуті найважливіші питання життєдіяльності міста.
14 Грудня, 2020 р., 08:07
14 грудня, ми вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки, перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.